خیرمقدم خدمت دانشجویان جدیدالورود
خیرمقدم خدمت دانشجویان جدیدالورود کارشناسی ارشد ودکتری
ورودی جدید ارشد و دکتری

بسم الله الرحمن الرحیم

«ن و القلم و ما یسطرون »

دانشجویان محترم ورودی جدید

اکنون که به حول قوه الهی با پشت سر گذاردن سال ها تلاش  و تحصیل ، مرزهای تازه ای از دانایی و آگاهی را به روی خود گشوده اید این موفقیت را به شما تبریک می گویم .

دانشگاه محل تجربه اندوزی و تجربه آموزی است و حال که خداوند این نعمت تحصیل را به شما عطا فرموده امیدوارم از هر ثانیه عمر خود در این مکان مقدس حداکثر استفاده را ببرید .

شما در آغاز سفری هستید به فتح قله های رفیع علم و ادب و هنر و بی شک  فراز و نشیب هایی از سختی و مشقت تا دلهره و دلواپسی همراه تان خواهد بود . اما این جاده پرفراز و نشیب با بالندگی و تازگی و افتخارات متعدد ، رنج سفر را از دل هایتان خواهد زدود و مطمئناً یکی از اصلی ترین دستاوردهای تحصیل تان ضمانت جامعه و پاسداری از خون شهیدان و حفظ امانت امام راحل یعنی نظام جمهوری اسلامی ایران می باشد.

امید است همچنان که در آغاز این راه با توان و سر زنده پای نهاده اید روزی شاهد دانش آموختگی و صعود به مقاطع بالاتر برای یکایک تان باشیم .

فرصت را غنیمت شمرده ، بهار علم و دانش را به کلیه دانشجویان توانا ، همکاران گرامی ، اعضای محترم هیات علمی و تمامی تلاشگران عرصه علم و هنر و فناوری تبریک عرض نموده و امیدوارم تحت زعامت رهبر معظم  انقلاب اسلامی بزرگ پرچمدار نهضت تولید علم ، در مصفا نمودن دل هایتان به نور ایمان ، معرفت و تقوا و ذهن هایتان به اندیشه و آگاهی موفق و موید باشید . 

 

تاریخ:
1399/08/06
تعداد بازدید:
158
منبع:
حراست
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه خواجه نصير الدين طوسي ميباشد.